Vložit akci/místo
Menu
Soutěže Blog Vložit akci/místo Domů
Zdroj: Alexandra Lipková
Místo ke hraní

SVČ Lužánky - Lata

Brno - Žabovřesky

Vhodné pro

batole předškoláka školáka

LATA je nářečním výrazem pro záplatu – a šesté pracoviště SVČ Lužánky, Lata, skutečně vyplňuje prázdné místo v komplexní nabídce aktivit pro rodiny s dětmi.


Posláním Laty je formou navazujících kurzů, kroužků a vzdělávacích modulů provést rodiče s dětmi počátečními fázemi rodičovství (do cca 7- 8 let dítěte) tak, aby rodičovské a osobnostní kompetence mohli získávat efektivně, podle vlastních preferencí a zároveň aby neztráceli hodnotu na trhu práce.


Nabízíme rodičům aktivity, které omezí možnou sociální izolaci a poskytnou celé rodině možnost kvalitního a poučeného prožití raného rodičovství. Všechny nabízené aktivity si kladou za cíl vybavit mladé rodiny nejen teoretickým základem, ale důsledně jej spojovat s praktickými činnostmi.


PŘÍLEŽITOSTNÉ AKCE PRO VEŘEJNOST

Kromě pravidelných aktivit nabízíme i příležitostné akce pro veřejnost. Tradičně jsou to Světýlka na Špilberku, zimní Zalátaný Mikuláš. Na jaře pak Zalátané Velikonoce, Čarodějnice a Den tátů a dětí. V létě připravujeme týdenní pobyty rodičů s dětmi.


KROUŽKY PRO RODIČE S DĚTMI, SPORTOVNÍ A VÝTVARNÉ KROUŽKY

Program kroužků pro rodiče s dětmi je strukturován podle věku dětí – pro rodiče s dětmi do 1 roku jde o lekci dělenou na 3 části – cvičení pro děti, cvičení pro maminky a poslední část tvoří volná hra dětí a odborné pedagogicko- psychologické téma pro maminky. Pro kroužky větších dětí s rodiči je pak lekce půlená na společné cvičení rodičů s dětmi a výtvarnou část, největší děti už obvykle volí specializovaný kroužek výtvarný, hudební, pohádkový, sportovní nebo řemeslný.

Místo

SVČ Lužánky - Lata
Plovdivská 8
616 00
Brno - Žabovřesky
604 331 163
http://lata.luzanky.cz

Vstupné

Tipy

Zatím žádné tipy
Pro přidávání tipů musíte být přihlášen.