Vložit akci/místo
Menu
Soutěže Blog Vložit akci/místo Domů
Zdroj: Centrum tvořivosti
Program pro děti

Centrum tvořivosti

Brno - Černá Pole

Vhodné pro

batole předškoláka školáka

Občanské sdružení Centrum tvořivosti je vedeno nadšenými lidmi, jejichž prioritou je spokojenost dětí i dospělých, kteří projdou kroužky, semináři nebo kurzy a kteří mají chuť se vracet. Centrum tvořivosti nabízí rozmanité kroužky, akce, tábory, vybrat si může opravdu každý. Na přání vám dokonce zrealizují kurz podle vašich představ v dílně v centru nebo ve vašich protorech.


Kroužek Tlapičky pro nejmenší je založen na propojení motivačních pohádek s výtvarnou prací dětí. Na tento kroužek pro nejmenší navazují kroužky Paletka, Barvičky a Šikulky pro předškolní děti a školáky. V těchto kroužcích je výtvarná práce založena na používání netradičních výtvarných materiálů a technik.


Relaxační, výtvarně laděné podvečery dvakrát týdně vítají tvořivé nadšence z řad dospěláků. Originální techniky, rozmanité materiály, výroba šperků, pletení z proutí, dobrá nálada a prostor k setkávání - to vše je náplní kroužku Relax.


Poslední dva kroužky nabízí tvoření z keramické hlíny. Jeden je určen pro děti a druhý podvečerní pro dospělé. Vymodelovat si můžete vlastní originální misku, kachli, obrázek na zeď, svícen na stůl. K dispozici je spousta materiálu a pomůcek pro keramické tvoření.


Centrum tvořivosti kromě pravidelných kroužků pořádá i odborné semináře akreditované MŠMT. Ty nabízí pedagogům a všem tvořivým nadšencům vyzkoušet si nové výtvarné techniky a rozšířit si tak svoje dovednosti.


Pro širokou veřejnost připravujeme po celý rok víkendové tvoření v dílně. Je to skvělá příležitost vyzkoušet si tradiční i méně známé výtvarné techniky – dřevořezba, drátování, zdobení plátna modrotiskem, smaltování v peci, práce se sklem – vitráže technikou tiffany nebo lehané sklo známé jako fussing a mnoho dalšího.

Otevírací doba

Dle rozvrhu zde

Místo

Centrum tvořivosti
Kudelova 8
602 00
Brno - Černá Pole
776 785 949
www.cetvor.cz

Vstupné

Tipy

Zatím žádné tipy
Pro přidávání tipů musíte být přihlášen.