Vložit akci/místo
Menu
Soutěže Blog Vložit akci/místo Domů
Zdroj: RC Klubák
Program pro děti

Rodinné centrum Klubák

Brno - Bystrc

Vhodné pro

batole předškoláka školáka

Vlastnosti

za každého počasí

Vizí centra v příjemném prostoru Bystrckého mlýna je vytvořit pro všechny přátelské a rodinné prostředí tak, aby se zde cítili dobře nejen malé děti, ale i školáci, jejich rodiče a prarodiče. Klubák je pro všechny věkové kategorie.


Cílem je vést děti k tomu, aby svůj volný čas trávily v kolektivu se svými vrstevníky, popřípadě i s mladšími či staršími dětmi. Centrum u dětí rozvíjí dovednosti a schopnosti, které v sobě mají. Každé dítě tráví většinu volného času hrou a hra se dá spojit i s učením a rozvíjením různých dovedností a schopností. Mnoho dětí nemá ovšem příležitost podobné aktivity navštěvovat, neboť v jejich místě bydliště tyto nabídky nejsou nebo je nedostatečný počet volných míst. S dětmi si zde chtějí hrát, ukázat jim a naučit je to, v čem mohou vynikat, co je bude bavit a třeba jim jen efektivně zaplnit mezeru mezi školou a učením. Dospělí se zde tase oprostí od každodenních stereotypů a dostanou možnost mít čas jen sami pro sebe.


Klubák nabízí výtvarné tvoření, zábavné hraní, dramatické kroužky, sportovní aktivity, taneční kroužky a jazykové kurzy.

Otevírací doba

Rozvrh centra zde

Místo

Rodinné centrum Klubák
nám. 28. dubna 1/48
635 00
Brno - Bystrc
603 581 897
www.klubak.cz

Vstupné

Tipy

Zatím žádné tipy
Pro přidávání tipů musíte být přihlášen.