Vložit akci/místo
Menu
Soutěže Blog Vložit akci/místo Domů
Zdroj: Dětská kavárna Žirafka
Místo ke hraní

Dětská kavárna Žirafka

Brno - Střed

Vhodné pro

batole předškoláka školáka

Vlastnosti

za každého počasí

Dětská kavárna Žirafka navazuje na letitou tradici baby kavárny Kids bar Pala, následně dětské kavárny U Buldoka a je určena všem, kteří si chtějí odpočinout ve společnosti svých nejbližších. Říkáte, že je to nemožné? Navštivte nás a my Vás rádi přesvědčíme o opaku.


Děti mladšího věku se u nás rychle zabaví díky bazénku s kuličkami nebo skákací trampolíně. Na zemi máme položený měkký a pohodlný koberec, takže se Vaši nejmenší budou cítit jako v bavlnce. Maminky pak zajisté ocení nočníčky a přebalovací pulty, které jim výrazně usnadní péči o děti.


Naši dětskou kavárnu najdete přímo v centru Brna s velmi dobrou dopravní dostupností. Snadno se k nám dostanete z jakékoliv městské části a zažijete chvíle plné pohody a relaxace. Vaše děti se mohou v prostorách kavárny volně pohybovat, zatímco Vy si užijete zaslouženého volna, setkáte se s ostatními maminkami a dáte si naši skvělou italskou kávu.


Prostory dětské kavárny jsou nekuřácké, s bezbariérovým vstupem, zdarma je k dispozici bezdrátová síť Wi-Fi. Přijďte nás navštívit a uvidíte, že se budete rádi vracet.

Otevírací doba

Pondělí - Pátek od 8:00 do 19:00

Sobota od 13:00 do 19:00

Neděle pouze po předchozí domluvě

Místo

Dětská kavárna Žirafka
Husova 8a
602 00
Brno - Střed
773 090 808
www.kavarna-zirafka.cz

Vstupné

Dětský koutek 30 Kč

Tipy

Zatím žádné tipy
Pro přidávání tipů musíte být přihlášen.