Vložit akci/místo
Menu
Soutěže Blog Vložit akci/místo Domů
Zdroj: Zimní stadion Nikolajka
Sportovní akce

Bruslení na Nikolajce

Zimní stadion Nikolajka

Vhodné pro

batole předškoláka školáka

Vlastnosti

za každého počasí

Neseďte doma a přijďte si zasportovat! Je s podivem jaké procento lidí dnes nevěnuje ani trochu ze svého času pravidelnému pohybu, přitom je všeobecně známo, že pravidelný pohyb má pozitivní vliv na kvalitu našeho života. U nás na zimním stadionu Nikolajka je možnost sportovního vyžití opravdu velká a to pro širokou škálu lidí, od malých dětí až po seniory.

Můžete přijít o víkendu a zabruslit si při veřejném bruslení, nebo ve všední den a zabruslit si při bruslení škol, seniorů a rodin s malými dětmi. Vezměte brusle, pár kamarádů nebo rodinku a hlavně dobrou náladu a vyražte za bruslením na Nikolajku. Pokud brusle nemáte, nevadí, máme  u nás půjčovnu a brusle Vám zapůjčíme a pokud to bude potřeba, tak i nabrousíme.

Pokud jste rodiče malých dětí a hledáte sportovní možnosti pro své ratolesti, zkusili jste někdy přemýšlet o ledním hokeji, případně o krasobruslení? Oba tyto sporty mají v ČR slušnou tradici a jsou nedílnou součástí zimních olympijských her. Na zimním stadionu Nikolajka máme jak líheň malých krasobruslařů a krasobruslařek, tak přípravku ledního hokeje. Oba sporty jsou vedeny zkušenými trenéry, kteří s Vámi rádi proberou možnosti zapojení Vašich dětí do jednoho z těchto sportů.

Otevírací doba

Více zde.

Místo

Zimní stadion Nikolajka
U Nikolajky 2214/28
150 00
Praha 5
www.nikolajka.eu

Vstupné

Dospělý 40 Kč

Dítě do 110 cm 30 Kč

Pořadatel

MČ Praha 5

Tipy

Zatím žádné tipy
Pro přidávání tipů musíte být přihlášen.