Vložit akci/místo
Menu
Soutěže Blog Vložit akci/místo Domů
Místo ke hraní

Aktivní lesopark Řepy

Na Fialce - U Boroviček

Vhodné pro

batole předškoláka školáka

Vlastnosti

vstup zdarma za každého počasí

Cílem projektu „Aktivní Lesopark Řepy“ bylo zlepšení kvality života obyvatel MČ Prahy 17. V tomto případě se jednalo o odstranění starých ekologických zátěží, komplexní revitalizaci zeleně v území a vytvoření funkčního prostoru v podobě umístění široké škály kvalitních herních, vzdělávacích a odpočinkových prvků vč. a mobiliáře.

Projekt se rozprostírá v oblasti od ul. U Boroviček po oblast při promenádním okruhu Na Fialce, jižně od ulice U Boroviček. Z východní strany je ohraničeno areálem BMX a ze západu křižovatkou s ulicí Selských baterií. V jižní části plynule navazuje na řepskou pláň Pod Bílou Horou. Přímo sousedí s územím Řepské stepi.

Vybavení revitalizované plochy herními a aktivizačními prvky je pojato jako multigenerační a  slouží k netradičním herním aktivitám dětí i dospělých. Prostor je rozdělen do několika na sebe navazujících celků.

Projekt spolufinancovaný z evropských fondů dnes návštěvníkům lesoparku nabízí všestranně využitelný prostor, do kterého je zajištěn bezbariérový přístup.

Místo

Na Fialce - U Boroviček
Praha 17 - Řepy

Vstupné

Vstup zdarma.

Pořadatel

MČ Praha 17
www.repy.cz

Tipy

Zatím žádné tipy
Pro přidávání tipů musíte být přihlášen.